در باره ما

فروغ نمایش شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین, ايمني, ال سی دی حرفه ای محقق و طراح و سازنده و تابعه گروه شعله نشان می دهد. یکی از شرکت های با تکنولوژی بالا پیشرو درگیر در زمینه صفحه نمایش ال سی دی و یکی از اولین تولیدکنندگان نمایشگرهای ال سی دی در چین، آن بیش از 30 سال تجربه تکنولوژی نمایش است.

ما ارائه می دهیم تک رنگ و رنگی ال سی دی نمایش: پانل ال سی دی (TN هيپرليپيدمی، STN FSTN DSTN، نوع CSTN) ماژول های ال سی دی (نوع برگه COF، دكتر سيد محمد تقي، بلال، حقه بازی،) شخصیت LCD ماژول ماژول های ال سی دی گرافیکی الفبایی ماژول های ال سی دی بخش ماژول های ال سی دی دات ماتریس ال سی دی دروس، STN-ال سی دی ماژول ها، ماژول FSTN ال سی دی، استاندارد ماژول های ال سی دی، سفارشی ماژول های ال سی دی، TFT LCD ماژول، ماتریس فعال OLED، ماژول های صفحه نمایش OLED ماتریس های منفعل، صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش نور پس زمینه برای استفاده در ابزار (به خصوص در LGP تلگراف دوا سوخت نفت تلگراف، تلمبه گاز، فلومتر، کیلووات ساعت متر، کنتور، متر آب، گاز متر، متر هوشمند)، ساعت پخش & مخابراتی خانه لوازم صنعتی کنترل کننده صوتی ماشین رنگ صفحه نمایش سیستم و سایر صنایع.

ما فروش محصولات با کیفیت بالا صفحه نمایش ال سی دی به برخی از سازندگان الکترونیک مقیاس بزرگ از سراسر دنیا از جمله جنرال الکتریک, موتورولا, فیلیپس Itron که ثابت می شود یک تامین کننده قابل اعتماد. امروزه فروغ صفحه نمایش ال سی دی نمایش با محصولات تجاری و بی سیم تلفن برای جنرال الکتریک و موتورولا سازندگان های نصب شده ارائه است. محصولات ما در سراسر جهان و بسیاری از آنها فروخته شده به ژاپن امریکا اروپا کره جنوبی تایوان از چین آسیای هنگ کنگ، و غیره.

همه تعداد مهندسین 73 (9 آنها از موسسات تحقیقاتی lading) در نمایش شعله مجهز تجربه زیادی در زمینه صفحه نمایش برای حمایت از ما در تحقیق، توسعه، طراحی و تولید از زمان به زمان که ما به مشتریان ما همیشه قادر می سازد نیازهای در حال تغییر به عنوان ما به عرضه محصولات با کیفیت بالا صفحه نمایش ال سی دی در کمترین هزینه بیمه.

با منابع تولید و عمق تکنولوژی فروغ نمایش خوبی آماده به خدمات هر مشتری برای نمایش محصولات و به طور کامل ارضا نیازهای خود را برای قابلیت اطمینان و کیفیت رقابت است. برنامه کنترل کیفیت نیز در صفحه نمایش شعله در گواهی به دست آورد که از ISO 9001:2000.Through آن دفتر شنژن، فروغ صفحه نمایش قادر به نگه داشتن در تماس نزدیک با مشتریان خود و به سرعت واکنش نشان می دهند به نیازهای خود را از تغییر است انجام شده است مشخصات محصول و برنامه تحویل. ما همچنین می توانید اعزام محموله در هر صورت به خوبی تحقق برنامه مدیریت موجودی مشتری است.

از طریق روابط قوی و طولانی مدت با مشتریان و شرکای دیگر در زنجیره تامین ما، ما برنامه ریزی و اجرای سفارشی محصولات و راه حل مقرون به صرفه در محیط کسب و کار در سراسر جهان به سرعت گام امروزی.